O autorce

18. února 2013 v 20:57 | V. |  Jak to běží

Ahoj! Vítej na mém blogu. Rozhodla jsem se ve zkratce představit světu blogů. Těší mě, že se o mě chceš dozvědět několik drobností.

Tak tedy..

Jsem dvacetiletá studentka systémového inženýrství a blog jsem začala psát hned z několika důvodů. Jedním z nich je samozřejmě vztah k psaní.

Ovšem musím se přiznat, že psát umím jen tehdy, pokud to vychází ze mne. Všude se objeví můj názor, zkušenost, vzpomínka - prostě já.

Když opomenu psaní, baví mne zároveň i fotografování a hra na klavír, které se věnuji dvanáctým rokem a čtení.

Má povaha je nekomplikovaná, když člověk ví, jak na mě. Miluji jídlo, spánek, své dva hafany a procházky s nimi, sluníčko, přírodu, samotu, ale i společnost, náušnice, módu, hudbu, usměvavé lidi a všechno, co mi dodává energii.

Odjakživa jsem tvrdohlavá, zodpovědná, emotivní, náladová a jsem pro každou špatnost. Věřím v lepší zítřky a v to, že úsměv léčí. Nemám ráda lítost, která není na místě, milosrdné i nemilosrdné lži.

Myslím, že odpuštění a důvěra je to nejcennější, co mohu člověku nabídnout. Příliš přátel nemám, mám především známé, protože si k sobě jen tak někoho nepustím.

Snažím se být něco mezi realistkou a optimistkou, jsem často impulzivní a ve většině případech upřímná (v těch zbylých případech se nepřetvařuji, spíše si nechávám názor pro sebe - ne vždy je názor člověka vyžadován). Vlastně je to dost důležité, poznat, kdy má člověk mlčet - neozývat se, pokud není tázán.

Slova jsou pro mne svatá jednoduše proto, že dokážou velké věci jako ublížit, motivovat, utěšit, rozvášnit, rozplakat a myslím, že by se s nimi mělo zacházet opatrně, rozvážně a zbytečně jimi neplýtvat. Mám ráda lidi, kteří mají co říct a baví mě je nekonečně dlouho poslouchat, či číst jejich řádky. Naopak některé bych nejraději odsoudila k věčnému mlčení.

Mám názor na všechno, co v životě potkám. Ráda o názorech svých i cizích diskutuji a učím se novým věcem. Ráda sním a pohybuji se ve svém kouzelném a tvůrčím světě.

A jak jste si určitě všimli, ráda pletu páté přes deváté a skáču sem, tam a zase zpátky.
Tak to jsem já.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama