Milá blogerko, milý blogere...

31. ledna 2013 v 14:59 | V. |  Povídám, poslouchej
Přeji Vám krásné čtvrteční odpoledne. V tomto článku bych se chtěla věnovat blogu.cz, přesněji Tématu týdne. Chtěla bych vyjádřit spoustu svých pocitů ohledně tohoto nápadu. Snad se najde pár z Vás, kteří budou souhlasit.


V první řadě bych chtěla říci, že nápad psaní článků na téma týdne a jejich následné uveřejňování na úvodní straně serveru je opravdu skvělý nápad a já si ho velmi cením. Díky němu na můj blog zavítalo pár lidí a dokonce se mi dostalo i pochvaly, což jemně polechtalo mé ego.

Nebylo to nic převratného, ale mohla jsem ukázat, jak to u mě vypadá, jak si představuji zpracování tématu, možná jsem přiměla svými slovy návštěvíky blogu přečíst si i další z mých článků. A za to já jsem neskutečně ráda - za onu příležitost, kterou jste mi poskytli díky tomuto nápadu.

Upozorňuji, že souhlasím s tím, aby každý bloger měl stejná práva jako ti ostatní (jako i povinnosti) a nechci nijak poškodit jakéhokoli uživatele blogu.cz.

Ale je třeba zmínit jednu věc. A to tu, že mě opravdu mrzí výtvory některých účastníků témata týdne. Když jsem si prohlížela jednotlivé články, občas jsem četla s otevřenou pusou, jak někdo dokáže tak kouzelně popsat situaci a opravdu zaujmout - jen tak - pár slovy. Přijde mi to opravdu až neskutečné a všem těmto blogerům bych chtěla vyjádřit svůj obdiv. Ovšem občas čtu s otevřenou pusou v případě, kdy si říkám, jak někdo může plýtvat slovy na takovou nic neříkající hloupost? Jak někdo může využívat tento nápad ke zviditelnění svého blogu jednovětým žvástem o ničem nebo zveřejněním cizího videa či stáhnuté fotky z google pics a spokojeně pod ni napsat: komentujte!?

Já vím, že nemá smysl se tímto příliš zabývat, protože se nic nezmění. Ale pokládala jsem za nutnost toto zmínit. Opravdu mě to mrzí vůči těm, kteří mají co ukázat a jejich článek se na úvodní straně objeví sotva 4 minuty, protože je nahradí článek o sexu (ještě ke všemu příšerně napsaný). Mimochodem - článek o sexu na téma Plyšový medvídek - vrchol lidské inteligence :)

Takže ještě jednou..
Blogu.cz - děkuji za Váš výborný nápad, za příležitost, kterou mi nabízíte a dáváte, za provedení celého serveru a celkově za Váš přístup k práci a smysl pro pořádek.

Blogeři a blogerky (vy, co opravdu tvoříte) - děkuji Vám za to, že se mohu dozvědět nové věci, že čtení Vašich článků a prohlížení Vaší tvorby není ztráta mého času. Inspirujete každého, kdo k Vám na web nahlédne a tak to má být!Snad jsem nic nevynechala.

S pozdravem

blogerka V.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama